Kontaktujte nás: 602767670 | fitmasazeostrava@seznam.cz

Luxusní masáže pro dva dle výběru

MASÁŽE PRO DVA  – MASÁŽE PRO PÁRY 

Jednou z dalších nabídek masáží v našem studiu v Ostravě jsou masáže pro páry. Není nic lepšího než si užít společně prožité příjemné chvilky, které jsou snem každého páru. Ve stejnou dobu namasírujemé Vás i Vašeho partnera či partnerku. Tuto masáž si můžete vybrat i z více různých druhů programů naší masérny.

V době partnerské či manželské krize to může být pro Vás řešením, jak sladit společné chvilky právě u nás, pozitivní energie, psychické i fyzické uvolnění a relax, Vám můžou jen pomoci. 

 

Na výběr z několika druhů masáží pro dva:

  • Orientální kombinovaná masáž /tlaková masáž, olejová relaxační masáž, reflexní masáž/
  • Klasická relaxační masáž
  • Deep tissue masáž 
  • Thajská olejová masáž
  • Havajská masáž lomi lomi
  • Bali masáž 
Při rezervaci uveďte o jakou masáž máte zájem, nebo to jednoduše nechte na nás a vybereme pro Vás masáž na míru.

Varianty Masáže dvojic: 

60 minut - 1 200,- Kč

90 minut - 1 600,- Kč 

120 minut - 2 000,- Kč 

Párové masáže s nádechem tantry

Tato relaxační romantická nabídka speciálně pro páry je kombinací příjemného protahování, komfortní tlakové masáže, akupresůry, dotyky  5 elementů /země, voda, oheň, vzduch a éter/, masáže meridiánů, horké ručníky, jemné peříčka, kožešina, rytmické havajské tahy předloktím a jemné relaxační tantrické dotyky s teplým aromatickým olejem, lehce pohladí na duši. Magický dotyk teď a tady. Pohlavní orgány nemasírujeme. Masírují muž a žena. Náhlédněte hlouběji do svěho nitra, získejte důvěru a probuďte své smysly. 

90 minut - 2000,- Kč  
120 minut - 2600,- Kč 

 

                         
                        Masáž s nádechem tantry pouze pro ženu 

Chybí Vám něžný dotyk? Již od dětství toužíme po pohlazení, něžném dotyku, pocitu tepla, lásky, porozumění a bezpečí. V dospělosti by tuto potřebu měla nahradit partnerská láska, ale bohužel velice často tento dotyk ztrácí smyslnost a je nahrazen pouze sexuální potřebou. Tato masáž je o pocitech, jak nalézt sama sebe, spojit se se svým zdrojem.  Odložte starosti a problémy všedních dnů a naplno se věnujte hlubokému odpočinku, relaxaci, něžnému dotyku, hýčkání, rozmazlování při této úžasné masáži kombinaci několika druhů dotyků. 
Příjemný strečink, komfortní tlaková masáž, akupresůra, dotyky  5 elementů /země, voda, oheň, vzduch a éter/, masáž meridiánů, horké ručníky, jemné peříčka, kožešina, rytmické  havajské tahy předloktím a jemné relaxační tantrické dotyky s teplým aromatickým olejem lehce pohladí na duši. Magický dotyk teď a tady. Masíruje muž nebo žena. Pohlavní orgány nemasírujeme. Nahlédni hlouběji do svého nitra, najdi důvěru a probuď své smysly.
 

90 minut - 1000,- Kč
120 minut - 1500,- Kč 

                         
                         

Speciální relaxační 4 ruční masáž pro muže nebo ženu. 

 
Je kombinací relaxační, thajské a havajské masáže. Tlaková masáž a relaxační masáž olejem. Masírují muž a žena. Harmonizace energie jin a jang. Není nic lepšího než si nechat masírovat nohy a zároveň i hlavu, nebo obě dvě nohy či ruce najednou. To se nedá popsat, lze to jen prožít. 
 

60 minut 1400,- Kč
90 minut 2000,- Kč