Úvodní stránka » DRUHY MASÁŽÍ » Kurz thai yoga masáž

Kurz thajské yogové masáže 

Individuální kurzy thajské yogové masáže v Ostravě 

Nabízím individuální kurzy thajských masáží. Na cestě po Thajsku jsem se učil v různých školách a taky s různými učiteli soukromě převážně v severovýchodním thajském městě Chiang Mai, což je Mekka thajských masáží. Ze svých zkušeností mohu říci, že je to ta nejlepší masáž a ve své praxi z ní hodně vycházím. Samozdřejmě Thajsko je velká země  existují různé styly, které byly uchovány převážně v thajských chrámech, kde i dodnes masíruji mniši, ale taky tyto techniky byly uchovány z generace na generaci v různých rodinách. Vytvořil jsem si vlastní styl a naslouchám své vlastní intuici, jak a kdy které techniky zapojit. Thajská masáž je především o vnímání a naslouchání potřeb klienta. Vždy se zaměřuje na celé tělo a néjen na konkrétní problém, který bývá často jen důsledek nerovnováhy v těle. Thajská masáž vychází z yógy a tak jako můžeme yógu pokládat za terapeutické cvičení těla i mysli, taktéž je to s Thajskou masáží, která může být hluboce léčivá.

       Výhodou této masáže je, že se vůbec nemusíte dřít, tak jako u klasických sportovních masáží, ale jen využiváte váhu svého těla a u masáže se můžete protahovat jako v józe. Šetří tedy především sílu a energii maséra. Mohu Vám sestavit individuální program, at už se chcete naučit thajskou masáž jen pro sebe,  nebo se svým partnerem, nebo chcete se jí učit profesionálně, jako masér a zahrnout tyto techniky do své masérské praxe. Také bych chtěl dodat, že thajská masáž vůbec není o bolesti, jak říká mnoho lidí, naopak dochází  k hlubokému uvolnění a to lze jen při správně relaxaci. Pokud je masér uvolněný a využivá správně váhu svého těla, taktéž se bude cítit klient v průběhu i po masáži. Thajská masáž je  meditace v pohybu. Zaleží na Vás pokud již máte nějaké masérské zkušenosti a chcete se masáž naučit od základu nebo se chcete  zdokonalit a naučit se uvolnující terapeutické techniky konkrétně zaměřené na uvolnění jednotlivých částí těla např. /ramena, záda, kyčel, krk/, záleží o co máte konkrétně zájem. Kurzy probíhají většinou one by one - trénink na učiteli a naopak ukazka na Vás je ta nejlepší škola se zpětnou vazbou. 

Nabídka Kurzů individuální vyuka 

  • Thajská yogová masáž I  - 3 dny  

Kompletní celotělová sestava od základu, pozice na zádech, na bříše, v sedě - základní techniky tlaková masáž, protahování.Po kurzu jste schopni provést 90 minutovou celotělovou masáž. 

  • Thajská yogová masáž II - pokročilejší sestava - pozice na boku + akupresura

Pokročilejší techniky protahování, terapeutická masáž, dynamic rocking masáž,  akupresůra - sény /energetické dráhy/, pozice na boku, jak se naladit na klienta.  Po kurzu Thai masáž I a II jste schopni provést profesionální 2 hodinovou terapeutickou masáž. 

  • Thajská akupresůra - Thai deep tissue therapy -

Sestava thajského chyropraktika Mr. Nata z Chiang Mai  zaměřená na akupresůru, harmonizaci celého těla, tlaková terapeutická masáž.   

  • Kurz - Thajská masáž nohou - 1 den /4 hodiny/ - 3 000,- Kč 

  • Kurz - Shoulders therapy - uvolňování ramene 1 den /4 hodiny/ - 3 000,- Kč 

  • Kurz - Back therapy - uvolňování zad 1 den /4 hodin/ - 3 000,- Kč 

  • Kurz - Hip therapy - uvolňování pánve, kyčel, kříže  - 1 den /4 hodin/ - 3 000,- Kč 

  • Kurz - Heavenly head therapy massage - krk, hlava, obličej - 1 den - 4 hodiny - 3 000,- Kč