Úvodní stránka » Free style - deep tissue

Masáž Free style - deep tissue massage

Free style – Deep tissue  

FREE STYLE MASÁŽ (intuitivní masáž) kombinovaná

Tato masáž začíná rovněž tlakovou masáží přes sárong, doprovázená akupresůrou, stimulací reflexních změn a protahování zkrácených svalů. Následují mobilizační techniky a měkké techniky na sucho. Jedná se o kombinace těch nejlepších prvků všech poskytovaných procedur z klasické, sportovní, deep tissue, thajské, shiatsu a havajské masáže. Cílem je diagnostikovat konkrétní problém a zejména zlepšit jeho celkový zdravotní stav, ulevit od bolesti, odstranit blokády a napětí, obnovit tok energie, posílit imunitní systém a zbavit těla škodlivých látek. Tato masáž není nikdy stejná, ke každému klientovi přistupujeme individuálně podle jeho osobních potřeb. Tuto masáž kombinujeme také s baňkováním.

DEEP TISSUE TECHNIKY (hloubková korekční technika)

Velmi žádaná revoluční inovační metoda masáže původem ze zapadního světa konkrétně z Irska, velmi rozšířená v USA a Velké Británii. Zaměřuje se na hlubší tkáňové vrsty. Odstraňuje chronické napětí ve svalech, uvolňuje nervové cesty a klouby. Pomocí kombinace speciálních praktik v měkkých tkáních, pomalého protahování, akupresůry tlaků prstů, dlaní a převážně předloktím na stažených místech, dochází k odstranění příčin bolesti převážně zad, šíje a špatného držení těla. Zlepšuje fyzickou a psychickou kondici ve sportu i v práci. Stažené svaly blokují průchod kyslíku a výživných látek a ve svalové tkáni vytvářejí toxiny. Při masáži dochází k uvolnění toxinů a zlepšení průtoku krve a kyslíku. Vhodné pro každého člověka s nedostatkem prvidelného a intenzivního cvičení, strečinku a relaxace. Pro každého kdo trpí občasným napětím svalů. Příjemný a hojivý pocit Vám zůstane ještě několik dní po masáži. Tuto masáž doplňujeme o měkké techniky a mobilizační techniky.

Měkké techniky

Mezi měkké tkáně patří kůže, podkoží, svaly, svalové pochvy a svalové povázky. Zdravé měkké tkáně jsou vůči sobě uvolněné. Vlivem přetížení, úrazů či nemocí dochází v těchto měkkých tkáních ke změnám, kterými jsou ztuhnutí a přilepení tkání k sobě.  K odstranění těchto poruch jsou výborné měkké techniky prováděné na sucho. Při procedůře se postupuje z povrchových vrstev do hlubších.

Mobilizační techniky

Kosti jsou spojeny klouby. Zdravý kloub funguje správně bez omezení. Při přetížení, úrazech, nárazech, strnulých polohách a při svalové nerovnováze či vadném držení těla dochází k zablokování kloubů. Kolem zablokovaného kloubu se patologicky mění i měkké tkáně, komplikuje se zde krevní a lymfatický oběh a samozřejmě to bolí. Blokády se ošetřují kombinací měkkých technik, masáží (uvolněním svalů) a mobilizačních postupů. Mobilizace jsou šetrné a pomalé, využívá se dechové facilitace.

Varianty deep tissue masáže:

60 minut  záda a šíje  400,- Kč
90 minut  celková masáž  600,- Kč